Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Soğuk sac kapasitemiz ve ihracatımız artıyor

15.07.2023 - 15:36, Güncelleme: 15.07.2023 - 15:36 3896+ kez okundu.
 

Soğuk sac kapasitemiz ve ihracatımız artıyor

Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı.
Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı. Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı. Bu anlayışla kuruluşlarından bu yana yatırımlarını Ar-Ge ve teknoloji çalışmalarına kanalize ettiklerini ifade eden Mehmet Gazioğlu; “Tamamı yeni olan tesislerimizde bir yandan üretim kapasite ve kalitesini artırmaya odaklanırken diğer yandan Ar-Ge için gerekli altyapı yatırım çalışmalarını hayata geçirdik. Halen müşteri istekleri doğrultusunda yeni kalite arayışları üzerinde çalışıyor; mühendis ve teknisyenlerimizin gelişimi için eğitim çalışmalarına devam ediyoruz” dedi. Gazi Metal’in sahip olduğu 20 yıllık çelik servis merkezinden edindiği tecrübelerini de kullanarak müşteri beklentilerini karşılama noktasında uzmanlaştığını  kaydedenGazioğlu, şöyle konuştu: “Müşterilerimizin yüksek kalite ve süratli teslimat beklentisini karşılamayı, satış öncesi ve sonrası destek ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaç edindik. Konularında uzman kadrolarımız, kurumsallaşma ve sistem çalışmalarımıza, toplam kalite hedefiyle kararlı ve hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz. Ürünlerimizde yakaladığımız yüksek kalite seviyesi sayesinde tercih edilen öncelikli bir üretici olarak konumlanmaktayız. Çıkmış olduğumuz bu uzun yolculukta önceliğimiz; kaliteden, müşteri memnuniyeti ilkemizden ve sürekli kendimizi geliştirme azmimizden ödün vermeyerek ürün yelpazemizi genişletmek, daha fazla ihracatla ülkemize daha fazla kazanç sağlamaktır.” 1927’den beri sac ticareti yapan Gazioğlu ailesi, 1967’de üretim işlerine başladı ve nihayetinde, Sakarya Karasu OSB’de 180.000 m2’lik alanda, bölgenin ilk ağır sanayi yatırımı olarak elektrik çeliklerini de haddeleme kabiliyeti olan soğuk haddehane tesislerini kurdu. 2014 itibarıyla soğuk sac üretimine başlandı. Bünyesinde asitleme hattı, asit rejenerasyon tesisi, soğuk haddeleme, tavlama ve temper ana tesisleri ile bu tesislerin ihtiyacı olan akışkan ve enerji gereksinimlerini karşılayan yardımcı üniteleri barındıran soğuk haddehane tesisleri; 1.000.000 tonluk asitleme ve 500.000 tonluk soğuk haddeleme kapasitesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. TİM’in İlk 1000 İhracatçı Sıralaması’nda da yer alan Gazi Metal, üretiminin önemli bir bölümünü ihraç ediyor.
Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı.

Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı.


Gazi Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Gazioğlu, eşsiz bir bilgi birikimine sahip olan Gazi Metal’in sürekli gelişime açık, yenilikçi ve farklı çözümler yaratan bir yapıda olduğunu vurguladı. Bu anlayışla kuruluşlarından bu yana yatırımlarını Ar-Ge ve teknoloji çalışmalarına kanalize ettiklerini ifade eden Mehmet Gazioğlu; “Tamamı yeni olan tesislerimizde bir yandan üretim kapasite ve kalitesini artırmaya odaklanırken diğer yandan Ar-Ge için gerekli altyapı yatırım çalışmalarını hayata geçirdik. Halen müşteri istekleri doğrultusunda yeni kalite arayışları üzerinde çalışıyor; mühendis ve teknisyenlerimizin gelişimi için eğitim çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

Gazi Metal’in sahip olduğu 20 yıllık çelik servis merkezinden edindiği tecrübelerini de kullanarak müşteri beklentilerini karşılama noktasında uzmanlaştığını  kaydedenGazioğlu, şöyle konuştu:

“Müşterilerimizin yüksek kalite ve süratli teslimat beklentisini karşılamayı, satış öncesi ve sonrası destek ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaç edindik. Konularında uzman kadrolarımız, kurumsallaşma ve sistem çalışmalarımıza, toplam kalite hedefiyle kararlı ve hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz. Ürünlerimizde yakaladığımız yüksek kalite seviyesi sayesinde tercih edilen öncelikli bir üretici olarak konumlanmaktayız. Çıkmış olduğumuz bu uzun yolculukta önceliğimiz; kaliteden, müşteri memnuniyeti ilkemizden ve sürekli kendimizi geliştirme azmimizden ödün vermeyerek ürün yelpazemizi genişletmek, daha fazla ihracatla ülkemize daha fazla kazanç sağlamaktır.”

1927’den beri sac ticareti yapan Gazioğlu ailesi, 1967’de üretim işlerine başladı ve nihayetinde, Sakarya Karasu OSB’de 180.000 m2’lik alanda, bölgenin ilk ağır sanayi yatırımı olarak elektrik çeliklerini de haddeleme kabiliyeti olan soğuk haddehane tesislerini kurdu. 2014 itibarıyla soğuk sac üretimine başlandı.

Bünyesinde asitleme hattı, asit rejenerasyon tesisi, soğuk haddeleme, tavlama ve temper ana tesisleri ile bu tesislerin ihtiyacı olan akışkan ve enerji gereksinimlerini karşılayan yardımcı üniteleri barındıran soğuk haddehane tesisleri; 1.000.000 tonluk asitleme ve 500.000 tonluk soğuk haddeleme kapasitesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. TİM’in İlk 1000 İhracatçı Sıralaması’nda da yer alan Gazi Metal, üretiminin önemli bir bölümünü ihraç ediyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.