Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Turnuvanın adresi İstanbul

11.07.2023 - 19:28, Güncelleme: 11.07.2023 - 19:28 5237+ kez okundu.
 

Turnuvanın adresi İstanbul

Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası bu yıl İstanbul’da gerçekleşti.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası bu yıl İstanbul’da gerçekleşti. Garanti Bankası, tekerlekli sandalye basketbol kültürünü yaygınlaştırmak adına 2013 yılından bu yana kadın, erkek ve genç Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımları’na destek veriyor.   Tekerlekli Sandalye Basketbolu ile ilgili bilinirliği artırmayı, toplumun ve özel sektör temsilcilerinin ilgisini bu alana çekmeyi amaçlayan Garanti, bu kapsamda, ilki 2014 yılında düzenlenen Garanti, Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nın bu yıl da sponsoru oldu.   7-9 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Bahçelievler Engelliler Spor Salonu’nda düzenlenen Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nda farklı şehirlerden bir araya gelen 28 kadın sporcunun oluşturduğu dört takım mücadele etti.   Şampiyona, bu yola gönül koymuş sporculara tecrübe kazandırmanın yanı sıra Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadın Milli Takımı’na davet edilecek isimlerin belirlenmesinde de rol oynuyor. 
Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası bu yıl İstanbul’da gerçekleşti.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası bu yıl İstanbul’da gerçekleşti.


Garanti Bankası, tekerlekli sandalye basketbol kültürünü yaygınlaştırmak adına 2013 yılından bu yana kadın, erkek ve genç Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımları’na destek veriyor.
 
Tekerlekli Sandalye Basketbolu ile ilgili bilinirliği artırmayı, toplumun ve özel sektör temsilcilerinin ilgisini bu alana çekmeyi amaçlayan Garanti, bu kapsamda, ilki 2014 yılında düzenlenen Garanti, Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nın bu yıl da sponsoru oldu.
 
7-9 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Bahçelievler Engelliler Spor Salonu’nda düzenlenen Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nda farklı şehirlerden bir araya gelen 28 kadın sporcunun oluşturduğu dört takım mücadele etti.
 
Şampiyona, bu yola gönül koymuş sporculara tecrübe kazandırmanın yanı sıra Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadın Milli Takımı’na davet edilecek isimlerin belirlenmesinde de rol oynuyor. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.