Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Kalpler, Potanın Perileri ile atacak

11.07.2023 - 19:22, Güncelleme: 11.07.2023 - 19:22 5396+ kez okundu.
 

Kalpler, Potanın Perileri ile atacak

Tecrübeli oyunculara eklenen yeni jenerasyon oyuncu kadrosuyla güçlenen Potanın Perileri, madalya hedefiyle İspanya’ya gidiyor.
Garanti Bankası’nın 2005 yılından beri ana sponsor olarak destek verdiği A Milli Kadın Basketbol Takımımız Potanın Perileri, 19 Eylül’de Dünya Şampiyonası için İspanya’nın Tenerife Adası’na gidiyor. 22 – 30 Eylül’de gerçekleştirilecek 2018 FIBA Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Potanın Perileri, yenilenen genç kadrosuyla madalya hedefliyor. 2014 yılında Türkiye’de düzenlenen bir önceki Dünya Şampiyonası’nda ilk kez yarı final oynayarak büyük bir başarıya imza atan Milli Takımımız, 2018 Dünya Şampiyonası’nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya’nın yer aldığı B Grubu’nda mücadele edecek. Potanın Perileri ilk maçlarını 22 Eylül’de Arjantin ile gerçekleştirecek. A Milli Kadın Basketbol takımımız ardından 23 Eylül Pazar günü Nijerya ve 25 Eylül Salı günü de şampiyonanın en güçlü takımlarından Avustralya ile karşı karşıya gelecek.   Tecrübeli oyunculara eklenen yeni jenerasyon oyuncu kadrosuyla güçlenen Potanın Perileri, madalya hedefiyle İspanya’ya gidiyor.   #ÇakBiBeşlik ile Potanın Perileri’ne destek 17 yıldır Türk Basketboluna destek veren Garanti Bankası, geçtiğimiz ay Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele eden “12 Cesur Yürek” için #ÇakBiBeşlik sloganıyla başlattığı reklam kampanyasını şimdi de Potanın Perileri ile devam ettiriyor. Garanti Bankası, bu kampanya ile Türkiye’yi yine #ÇakBiBeşlik hashtag’iyle milli takıma destek vermeye davet ediyor.
Tecrübeli oyunculara eklenen yeni jenerasyon oyuncu kadrosuyla güçlenen Potanın Perileri, madalya hedefiyle İspanya’ya gidiyor.

Garanti Bankası’nın 2005 yılından beri ana sponsor olarak destek verdiği A Milli Kadın Basketbol Takımımız Potanın Perileri, 19 Eylül’de Dünya Şampiyonası için İspanya’nın Tenerife Adası’na gidiyor. 22 – 30 Eylül’de gerçekleştirilecek 2018 FIBA Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Potanın Perileri, yenilenen genç kadrosuyla madalya hedefliyor.


2014 yılında Türkiye’de düzenlenen bir önceki Dünya Şampiyonası’nda ilk kez yarı final oynayarak büyük bir başarıya imza atan Milli Takımımız, 2018 Dünya Şampiyonası’nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya’nın yer aldığı B Grubu’nda mücadele edecek. Potanın Perileri ilk maçlarını 22 Eylül’de Arjantin ile gerçekleştirecek. A Milli Kadın Basketbol takımımız ardından 23 Eylül Pazar günü Nijerya ve 25 Eylül Salı günü de şampiyonanın en güçlü takımlarından Avustralya ile karşı karşıya gelecek.
 
Tecrübeli oyunculara eklenen yeni jenerasyon oyuncu kadrosuyla güçlenen Potanın Perileri, madalya hedefiyle İspanya’ya gidiyor.
 

#ÇakBiBeşlik ile Potanın Perileri’ne destek

17 yıldır Türk Basketboluna destek veren Garanti Bankası, geçtiğimiz ay Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele eden “12 Cesur Yürek” için #ÇakBiBeşlik sloganıyla başlattığı reklam kampanyasını şimdi de Potanın Perileri ile devam ettiriyor. Garanti Bankası, bu kampanya ile Türkiye’yi yine #ÇakBiBeşlik hashtag’iyle milli takıma destek vermeye davet ediyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.