Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

DenizBank'tan KOBİ’lere Islak İmza Gerektirmeyen Dijital Onay Hizmeti

10.07.2023 - 15:48, Güncelleme: 10.07.2023 - 15:48 4867+ kez okundu.
 

DenizBank'tan KOBİ’lere Islak İmza Gerektirmeyen Dijital Onay Hizmeti

DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Engin Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi.
DenizBank, KOBİ statüsündeki tüzel firmaların bankacılık işlemlerinde onay süreçlerini, ıslak imza olmaksızın tamamlayabilecekleri Tüzel Dijital Onay uygulamasını hizmete soktu. DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi. DenizBank, KOBİ segmentinde bulunan tüzel nitelikli firmaların bankacılık işlemlerinde onay süreçlerini, ıslak imza olmaksızın tamamlayabilecekleri Tüzel Dijital Onay hizmetini devreye soktu. Bu uygulamayla, onay süreçleri, MobilDeniz veya DenizKartım uygulamaları üzerinden hızla gerçekleştirilebilecek. Tüzel Dijital Onay uygulamasıyla kredi kullanım, sözleşme, kredi kartı süreçleri, var olan krediler için limit artışı ya da vade revizesi gibi işlemler, mobil cihazlar üzerinden, her an her yerden yönetilebilecek. Tüzel firmalara ihtiyaçları doğrultusunda zamandan tasarruf ettiren uygulama, ayrıca ıslak imza süreçlerine gereksinimi ortadan kaldırarak, kağıt israfının önüne geçilmesine de imkan sağlıyor.   KOBİ'LERE DİJİTALLEŞEREK BÜYÜME DESTEĞİ   DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Engin Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi. KOBİ'lerin verimlilik artışı, maliyetlerinin azalması ve işletmelerinin büyümesi için bankacılığı dijital ve mobil kanallardan, hızlı ve kolay erişilebilir hale getirmenin öneminin bilincinde olduklarını belirten Engin Eskiduman, şunları ifade etti: "Firmalarımızın MobilDeniz veya DenizKartım uygulamalarımızdan onaylarını kolaylıkla tamamlayabilecekleri, şubeye gitmeden zamandan tasarruf edebilecekleri Tüzel Dijital Onay sürecini devreye aldık. Her ölçekte ekonominin yükünü sırtlayan KOBİ'lerimizin büyümesine katkı sunmak, bizim için memleket meselesi. Bu hedefi odağımızdan ayırmadan, inovasyon ve teknolojideki gücümüzü de devreye alarak çalışmayı sürdüreceğiz."
DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Engin Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi.

DenizBank, KOBİ statüsündeki tüzel firmaların bankacılık işlemlerinde onay süreçlerini, ıslak imza olmaksızın tamamlayabilecekleri Tüzel Dijital Onay uygulamasını hizmete soktu. DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi.DenizBank, KOBİ segmentinde bulunan tüzel nitelikli firmaların bankacılık işlemlerinde onay süreçlerini, ıslak imza olmaksızın tamamlayabilecekleri Tüzel Dijital Onay hizmetini devreye soktu.
Bu uygulamayla, onay süreçleri, MobilDeniz veya DenizKartım uygulamaları üzerinden hızla gerçekleştirilebilecek. Tüzel Dijital Onay uygulamasıyla kredi kullanım, sözleşme, kredi kartı süreçleri, var olan krediler için limit artışı ya da vade revizesi gibi işlemler, mobil cihazlar üzerinden, her an her yerden yönetilebilecek.
Tüzel firmalara ihtiyaçları doğrultusunda zamandan tasarruf ettiren uygulama, ayrıca ıslak imza süreçlerine gereksinimi ortadan kaldırarak, kağıt israfının önüne geçilmesine de imkan sağlıyor.
 
KOBİ'LERE DİJİTALLEŞEREK BÜYÜME DESTEĞİ
 
DenizBank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Engin Eskiduman, KOBİ'lere sundukları bu destekle Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma ve sosyal dengenin oluşturulması yönünde önemli misyon üstlendiklerini söyledi. KOBİ'lerin verimlilik artışı, maliyetlerinin azalması ve işletmelerinin büyümesi için bankacılığı dijital ve mobil kanallardan, hızlı ve kolay erişilebilir hale getirmenin öneminin bilincinde olduklarını belirten Engin Eskiduman, şunları ifade etti:
"Firmalarımızın MobilDeniz veya DenizKartım uygulamalarımızdan onaylarını kolaylıkla tamamlayabilecekleri, şubeye gitmeden zamandan tasarruf edebilecekleri Tüzel Dijital Onay sürecini devreye aldık. Her ölçekte ekonominin yükünü sırtlayan KOBİ'lerimizin büyümesine katkı sunmak, bizim için memleket meselesi. Bu hedefi odağımızdan ayırmadan, inovasyon ve teknolojideki gücümüzü de devreye alarak çalışmayı sürdüreceğiz."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.