Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Turkcell'den iş ortaklarına 26 milyon TL'lik destek

10.07.2023 - 13:24, Güncelleme: 10.07.2023 - 13:24 4794+ kez okundu.
 

Turkcell'den iş ortaklarına 26 milyon TL'lik destek

Turkcell, Kovid-19 mücadelesi kapsamında mart ayında 26 milyon TL'lik bir destek paketini hayata geçirdi.
Satış kanallarında istihdamı ve iş sürekliliğini desteklemek isteyen Turkcell, iş ortaklarına yönelik dev bir destek paketi hayata geçirdi. Turkcell, Kovid-19 mücadelesi kapsamında mart ayında 26 milyon TL'lik bir destek paketini hayata geçirdi. Konuya dair görüşlerini aktaran Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Bu zor günleri ancak el ele vererek aşacağız." diyerek şu mesajı verdi: "Turkcell olarak bu süreçte iş ortaklarımıza ve sahadaki Turkcell elçilerine destek olmayı ve istihdama katkı sağlamayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Kalbimiz 26 yıldır Türkiye için atıyor. Bugüne kadar Türkiye ile var olduk. Bu zor günlerde de ülkemizin ve insanımızın yanında olmaya devam edeceğiz." Mevcut istihdamın korunmasına odaklanan destek paketi çerçevesinde AVM mağazalarına açıkmış gibi destek sağlanıyor, çalışma saatleri kısalan mağazalar ise destekleniyor.
Turkcell, Kovid-19 mücadelesi kapsamında mart ayında 26 milyon TL'lik bir destek paketini hayata geçirdi.

Satış kanallarında istihdamı ve iş sürekliliğini desteklemek isteyen Turkcell, iş ortaklarına yönelik dev bir destek paketi hayata geçirdi.


Turkcell, Kovid-19 mücadelesi kapsamında mart ayında 26 milyon TL'lik bir destek paketini hayata geçirdi.

Konuya dair görüşlerini aktaran Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Bu zor günleri ancak el ele vererek aşacağız." diyerek şu mesajı verdi: "Turkcell olarak bu süreçte iş ortaklarımıza ve sahadaki Turkcell elçilerine destek olmayı ve istihdama katkı sağlamayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Kalbimiz 26 yıldır Türkiye için atıyor. Bugüne kadar Türkiye ile var olduk. Bu zor günlerde de ülkemizin ve insanımızın yanında olmaya devam edeceğiz."

Mevcut istihdamın korunmasına odaklanan destek paketi çerçevesinde AVM mağazalarına açıkmış gibi destek sağlanıyor, çalışma saatleri kısalan mağazalar ise destekleniyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.