Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

“Tüm dünyada pencereler, Ersaş PAL System gibi olacak”

15.07.2023 - 15:19, Güncelleme: 15.07.2023 - 15:19 4777+ kez okundu.
 

“Tüm dünyada pencereler, Ersaş PAL System gibi olacak”

Ersaş A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat Erdurak, firma olarak elde ettikleri başarılar ve ürün segmentleri hakkında bilgi verdi.
Ersaş A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat Erdurak, firma olarak elde ettikleri başarılar ve ürün segmentleri hakkında bilgi verdi. Erduran, şu sözleri kaydetti: “Ersaş Alüminyum A.Ş., amiral gemisi tabir ettiği markası ile Ersaş PAL (Kompozit Profil), PASCal® (Pencere Sistem), AL M (Alüminyum Market), Ersaş (Alüminyum Pencere), Ekspres Makina (Köşe Birleştirme Makine) grup şirketlerini oluşturarak yerel ve global pazarda bu markaları ile yüzde 100 Türk sermayeli-patentli ürünleri ile iddiasını ortaya koydu. Ergene-1 Organize Sanayi Sitesi’nde 100 dönüm arazi üzerine kurduğumuz fabrikanın ilk etabını bitirdik ve yüzde 100 Türk malı, patentli, Ersaş Alüminyum imzalı PAL System serilerini üreterek tüm dünyaya satış yapıyoruz. Bütün sistemlerimiz, ürün gruplarımız kendi Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz ürünler. PASCal® serimiz ile geldiğimiz nokta, yurt içinde olduğu gibi dünyada da ses getirdi. Türkiye’de ve dünyada 50 fuar organizasyonumuzu tamamladık. Türkiye’deki bayi sayımızı her geçen gün artırıyoruz. Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, Avusturalya kıtalarında yerleşik 100’ün üzerinde bayimiz var. Ersaş olarak potansiyelimizi daha da yükseklere taşıyacağız.” “Ersaş Alüminyum olarak PAL System pencere profilini bulmuş, geliştirmiş ve bu yıl, Türkiye ile aynı anda dünyaya sunmuştuk. Çalışmalarımız neticesinde PAL System pencere profilini, hazır paket sistem şeklinde dizayn ettik. Paket içerisinde yer alan montaj kılavuzunun yardımı ile kişi, pencerenin kurulumunu yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilecek. Bütün dünyada tüm pencerelerin PAL System gibi olacağına yönelik iddiamın arkasındayım. Pal System, ısı geçirgenlik özelliğinden dolayı Emlak Konut, TOKİ projeleri şartnamelerinde yer aldı. Alüminyum pencerelerde ısı geçirgenliği 1.5 isteniyor. Şu anda projelerde kullanılan PASCal® gibi tüm sistemlerin ısı geçirgenliği 6. PAL System ısı geçirgenliğinin 1.5 olması nedeniyle enerji verimliliği sağlıyor. Yeni fabrikamızda bu talebi karşılayacak makine yatırımımızı da yaparak, iddiamızın arkasında duracağız.”
Ersaş A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat Erdurak, firma olarak elde ettikleri başarılar ve ürün segmentleri hakkında bilgi verdi.

Ersaş A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat Erdurak, firma olarak elde ettikleri başarılar ve ürün segmentleri hakkında bilgi verdi.


Erduran, şu sözleri kaydetti: “Ersaş Alüminyum A.Ş., amiral gemisi tabir ettiği markası ile Ersaş PAL (Kompozit Profil), PASCal® (Pencere Sistem), AL M (Alüminyum Market), Ersaş (Alüminyum Pencere), Ekspres Makina (Köşe Birleştirme Makine) grup şirketlerini oluşturarak yerel ve global pazarda bu markaları ile yüzde 100 Türk sermayeli-patentli ürünleri ile iddiasını ortaya koydu. Ergene-1 Organize Sanayi Sitesi’nde 100 dönüm arazi üzerine kurduğumuz fabrikanın ilk etabını bitirdik ve yüzde 100 Türk malı, patentli, Ersaş Alüminyum imzalı PAL System serilerini üreterek tüm dünyaya satış yapıyoruz. Bütün sistemlerimiz, ürün gruplarımız kendi Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz ürünler. PASCal® serimiz ile geldiğimiz nokta, yurt içinde olduğu gibi dünyada da ses getirdi. Türkiye’de ve dünyada 50 fuar organizasyonumuzu tamamladık. Türkiye’deki bayi sayımızı her geçen gün artırıyoruz. Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, Avusturalya kıtalarında yerleşik 100’ün üzerinde bayimiz var. Ersaş olarak potansiyelimizi daha da yükseklere taşıyacağız.”

“Ersaş Alüminyum olarak PAL System pencere profilini bulmuş, geliştirmiş ve bu yıl, Türkiye ile aynı anda dünyaya sunmuştuk. Çalışmalarımız neticesinde PAL System pencere profilini, hazır paket sistem şeklinde dizayn ettik. Paket içerisinde yer alan montaj kılavuzunun yardımı ile kişi, pencerenin kurulumunu yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilecek. Bütün dünyada tüm pencerelerin PAL System gibi olacağına yönelik iddiamın arkasındayım. Pal System, ısı geçirgenlik özelliğinden dolayı Emlak Konut, TOKİ projeleri şartnamelerinde yer aldı. Alüminyum pencerelerde ısı geçirgenliği 1.5 isteniyor. Şu anda projelerde kullanılan PASCal® gibi tüm sistemlerin ısı geçirgenliği 6. PAL System ısı geçirgenliğinin 1.5 olması nedeniyle enerji verimliliği sağlıyor. Yeni fabrikamızda bu talebi karşılayacak makine yatırımımızı da yaparak, iddiamızın arkasında duracağız.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.