Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Teknopark İstanbul ABD’deki CES’te Kendi Bünyesinden Çıkan Girişimcilerle Yer Alacak

09.07.2023 - 17:59, Güncelleme: 09.07.2023 - 17:59 5496+ kez okundu.
 

Teknopark İstanbul ABD’deki CES’te Kendi Bünyesinden Çıkan Girişimcilerle Yer Alacak

Türkiye, için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri de uluslararası anlamda desteklemeyi sürdüklerini belirten Bilal Topçu, “2022 CES Fuarı’na da üç girişimcimiz ile birlikte gideceğiz.” dedi.
Teknopark İstanbul, ABD’ki 55’inci “Tüketici Elektroniği Fuarı: CES”e, kendi bünyesinden çıkan girişimcilerle birlikte katılacak. Trexo, Texinsight ve Livad’ı kuran girişimcilerle CES 2022’ye katılan Teknopark İstanbul Genel Müdürü Topçu “Türkiye için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri uluslararası anlamda desteklemeye devam ediyoruz" dedi.   Teknopark İstanbul, dünyanın en büyük girişim ekosistemi buluşmasına ev sahipliği yapan ve Amerika’da bu sene 55’incisi düzenlenen “Tüketici Elektroniği Fuarı: CES”e, kendi bünyesinden çıkan girişimcilerle birlikte katılacak.   Las Vegas’ta 5-8 Ocak'ta gerçekleşecek CES’te, İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi’nde hayat bulan projeleriyle Türk girişimciler, İstanbul pavyonunda yer alacak.   Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu, yeni girişimcilerin projelerini hayata geçirmeye devam ettiklerini söyleyerek, “Teknopark İstanbul olarak artık ülkemizdeki genç beyinlerin ve ortaya koyduğu projelerin kaybolup gitmesini istemiyor bu anlamda Kuluçka Merkezimiz "Cube Incubation"da yeni yetenekleri kabul ediyoruz.” diye konuştu.   Türkiye, için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri de uluslararası anlamda desteklemeyi sürdüklerini belirten Bilal Topçu, “2022 CES Fuarı’na da üç girişimcimiz ile birlikte gideceğiz.” dedi.   Fuara birlikte katıldıkları 3 girişimcinin, ortaya koydukları projeleri ve Teknopark İstanbul Cube Incubation'daki şirketleşme süreçleri sonrasında çok önemli uluslararası ticari projelere imza atan Türk gençleri olduğunu aktaran Topçu, şunları ifade etti:   "Beraber fuara katıldığımız Trexo’yu kuran girişimcimizin şu an 60 ülkenin üzerinde ihracatı var. Texinsight firmasının kurucusu olan girişimcimizin Amerika, İngiltere, Çin şirketleri ile görüşmeleri sürüyor. Yakında satışlara başlaması öngörülüyor. Livad’ı kuran girişimcimizde ise İngilizce ve İspanyolca konuşulan pazarlarda iyi bir penetrasyon yakalamak ve hem marka hem de yayıncı taraflarında büyümesini sürdürme düşünceleri yer alıyor. Bu kapsamda görüşmeler sürüyor. Dünyanın dört bir yanından bu fuara katılan girişimcilerin arasında bu arkadaşlarımız da önemli projeleri ile öne çıkan Türk girişimcileri olarak yer alacaklar."   CES Fuarı içerisinde Teknopark İstanbul, Türk Savunma Sanayii ve Türkiye girişimcilik ekosisteminin temsiliyetinin yanı sıra Apple, Google gibi büyük teknoloji şirketlerinin bulunduğu Silikon Vadisi ziyaret edilerek teknoloji ve girişimcilik ekosistemi yakından takip edilip, yenilikler hakkında bilgi alınabiliyor.
Türkiye, için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri de uluslararası anlamda desteklemeyi sürdüklerini belirten Bilal Topçu, “2022 CES Fuarı’na da üç girişimcimiz ile birlikte gideceğiz.” dedi.

Teknopark İstanbul, ABD’ki 55’inci “Tüketici Elektroniği Fuarı: CES”e, kendi bünyesinden çıkan girişimcilerle birlikte katılacak. Trexo, Texinsight ve Livad’ı kuran girişimcilerle CES 2022’ye katılan Teknopark İstanbul Genel Müdürü Topçu “Türkiye için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri uluslararası anlamda desteklemeye devam ediyoruz" dedi.


 
Teknopark İstanbul, dünyanın en büyük girişim ekosistemi buluşmasına ev sahipliği yapan ve Amerika’da bu sene 55’incisi düzenlenen “Tüketici Elektroniği Fuarı: CES”e, kendi bünyesinden çıkan girişimcilerle birlikte katılacak.
 
Las Vegas’ta 5-8 Ocak'ta gerçekleşecek CES’te, İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi’nde hayat bulan projeleriyle Türk girişimciler, İstanbul pavyonunda yer alacak.
 
Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu, yeni girişimcilerin projelerini hayata geçirmeye devam ettiklerini söyleyerek, “Teknopark İstanbul olarak artık ülkemizdeki genç beyinlerin ve ortaya koyduğu projelerin kaybolup gitmesini istemiyor bu anlamda Kuluçka Merkezimiz "Cube Incubation"da yeni yetenekleri kabul ediyoruz.” diye konuştu.
 
Türkiye, için gurur duyulan işlere imza atan girişimcileri de uluslararası anlamda desteklemeyi sürdüklerini belirten Bilal Topçu, “2022 CES Fuarı’na da üç girişimcimiz ile birlikte gideceğiz.” dedi.
 
Fuara birlikte katıldıkları 3 girişimcinin, ortaya koydukları projeleri ve Teknopark İstanbul Cube Incubation'daki şirketleşme süreçleri sonrasında çok önemli uluslararası ticari projelere imza atan Türk gençleri olduğunu aktaran Topçu, şunları ifade etti:
 
"Beraber fuara katıldığımız Trexo’yu kuran girişimcimizin şu an 60 ülkenin üzerinde ihracatı var. Texinsight firmasının kurucusu olan girişimcimizin Amerika, İngiltere, Çin şirketleri ile görüşmeleri sürüyor. Yakında satışlara başlaması öngörülüyor. Livad’ı kuran girişimcimizde ise İngilizce ve İspanyolca konuşulan pazarlarda iyi bir penetrasyon yakalamak ve hem marka hem de yayıncı taraflarında büyümesini sürdürme düşünceleri yer alıyor. Bu kapsamda görüşmeler sürüyor. Dünyanın dört bir yanından bu fuara katılan girişimcilerin arasında bu arkadaşlarımız da önemli projeleri ile öne çıkan Türk girişimcileri olarak yer alacaklar."
 
CES Fuarı içerisinde Teknopark İstanbul, Türk Savunma Sanayii ve Türkiye girişimcilik ekosisteminin temsiliyetinin yanı sıra Apple, Google gibi büyük teknoloji şirketlerinin bulunduğu Silikon Vadisi ziyaret edilerek teknoloji ve girişimcilik ekosistemi yakından takip edilip, yenilikler hakkında bilgi alınabiliyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.