Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Multinet Up'tan babalar gününe özel kampanya

Ticaret 10.07.2023 - 13:35, Güncelleme: 10.07.2023 - 13:35 5558+ kez okundu.
 

Multinet Up'tan babalar gününe özel kampanya

Kullanıcılar, sanal Babalar Günü kartı ile her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç sağlayacak.
Kullanıcılar, sanal Babalar Günü kartı ile her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç sağlayacak. Multinet Up'tan yapılan açıklamaya göre, Multinet Up müşterileri, bireysel sanal kart avantajlarından Babalar Günü'nde de yararlanabilecek. Şirketin hayata geçirdiği kampanya kapsamında Babalar Günü'ne özel olarak kullanılabilecek sanal kartla, Divarese, QUE ve Network markalarında geçerli olmak üzere, her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç elde edilebilecek. Bireysel Multinet kullanıcıları sanal kart oluşturarak kendi bakiyesini yönetebiliyor. Sistem, kullanıcılarına birçok avantaj ve kampanyadan kazanç sağlıyor. Multinet Up'ın hızlı ve güvenli ödeme seçeneği sunan mobil cüzdanı MultiPay üzerinden sanal kart yaratma ve para yükleme fonksiyonu ile fiziksel karta ihtiyaç olmadan avantajlı kampanyalara dahil olarak hem kazanç sağlamak hem de kolaylıkla alışveriş yapabilmek mümkün oluyor. AA  
Kullanıcılar, sanal Babalar Günü kartı ile her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç sağlayacak.

Kullanıcılar, sanal Babalar Günü kartı ile her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç sağlayacak.


Multinet Up'tan yapılan açıklamaya göre, Multinet Up müşterileri, bireysel sanal kart avantajlarından Babalar Günü'nde de yararlanabilecek. Şirketin hayata geçirdiği kampanya kapsamında Babalar Günü'ne özel olarak kullanılabilecek sanal kartla, Divarese, QUE ve Network markalarında geçerli olmak üzere, her 100 TL yükleme için ekstra 20 TL kazanç elde edilebilecek.

Bireysel Multinet kullanıcıları sanal kart oluşturarak kendi bakiyesini yönetebiliyor. Sistem, kullanıcılarına birçok avantaj ve kampanyadan kazanç sağlıyor. Multinet Up'ın hızlı ve güvenli ödeme seçeneği sunan mobil cüzdanı MultiPay üzerinden sanal kart yaratma ve para yükleme fonksiyonu ile fiziksel karta ihtiyaç olmadan avantajlı kampanyalara dahil olarak hem kazanç sağlamak hem de kolaylıkla alışveriş yapabilmek mümkün oluyor.

AA

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.