Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Migros'tan Mia ile sanal influencer uygulaması

13.07.2023 - 21:22, Güncelleme: 13.07.2023 - 21:22 3898+ kez okundu.
 

Migros'tan Mia ile sanal influencer uygulaması

Migros, dünyada trend olan uygulamalardan birini daha hayata geçiriyor.
Migros, sanal influencer’ı Mia ile perakende sektörüne yeni bir soluk getirecek. 3D modellemeye sahip olan Mia’nın müşterilerle samimi ve güvenilir bir ilişki kurması hedefleniyor. Sosyal medya hesabında Migros ile ilgili güncel gelişmeleri ve ürün deneyimlerini paylaşacak olan Mia, takipçileriyle ilk olarak Beylikdüzü 5M Migros mağazasında buluşacak.   Migros, dünyada trend olan uygulamalardan birini daha hayata geçiriyor.   Migros’un, girişimlerle iş birliği geliştirme platformu olan Migros Up’un destekçisi olan Evecrude Picture Animation Studio ile birlikte tasarladığı sanal influencer Mia, pazarlama alanında perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırıyor.   Mia, diğer sanal influencer’lardan farklı olarak özel olarak tasarlandı ve tam bir 3D modelleme ile daha özgün hareketler yapabiliyor. Sahip olduğu kişilik örüntüsüyle kendi içinde tutarlı ve bağlantılı tepkiler vererek yaşadığını hissettiren Mia’nın, müşteriler ile samimi ve güvenilir bir ilişki kurması hedefleniyor.   Mia, sosyal medya hesabında Migros ile ilgili en güncel gelişmeleri ve ürün deneyimlerini paylaşırken aynı zamanda takipçileriyle ilk olarak Beylikdüzü 5M Migros mağazasında buluşacak. Mağaza içinde özel olarak tasarlanan etkileşim ekranından da içerikler paylaşacak ve ziyaretçileriyle birlikte dans ederek eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunacak.
Migros, dünyada trend olan uygulamalardan birini daha hayata geçiriyor.

Migros, sanal influencer’ı Mia ile perakende sektörüne yeni bir soluk getirecek. 3D modellemeye sahip olan Mia’nın müşterilerle samimi ve güvenilir bir ilişki kurması hedefleniyor. Sosyal medya hesabında Migros ile ilgili güncel gelişmeleri ve ürün deneyimlerini paylaşacak olan Mia, takipçileriyle ilk olarak Beylikdüzü 5M Migros mağazasında buluşacak.


 
Migros, dünyada trend olan uygulamalardan birini daha hayata geçiriyor.
 
Migros’un, girişimlerle iş birliği geliştirme platformu olan Migros Up’un destekçisi olan Evecrude Picture Animation Studio ile birlikte tasarladığı sanal influencer Mia, pazarlama alanında perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırıyor.
 
Mia, diğer sanal influencer’lardan farklı olarak özel olarak tasarlandı ve tam bir 3D modelleme ile daha özgün hareketler yapabiliyor. Sahip olduğu kişilik örüntüsüyle kendi içinde tutarlı ve bağlantılı tepkiler vererek yaşadığını hissettiren Mia’nın, müşteriler ile samimi ve güvenilir bir ilişki kurması hedefleniyor.
 
Mia, sosyal medya hesabında Migros ile ilgili en güncel gelişmeleri ve ürün deneyimlerini paylaşırken aynı zamanda takipçileriyle ilk olarak Beylikdüzü 5M Migros mağazasında buluşacak. Mağaza içinde özel olarak tasarlanan etkileşim ekranından da içerikler paylaşacak ve ziyaretçileriyle birlikte dans ederek eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.