Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Metalürji sektörünün büyük İstanbul buluşması

15.07.2023 - 15:36, Güncelleme: 15.07.2023 - 15:36 5436+ kez okundu.
 

Metalürji sektörünün büyük İstanbul buluşması

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa ve Asya’nın da en önemli metalürji sektörü buluşması niteliği taşıyan Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarları 45 ülkeden bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla İstanbul'da başladı. Etkinliği 20 bini aşkın kişinin ziyareti bekleniyor.
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa ve Asya’nın da en önemli metalürji sektörü buluşması niteliği taşıyan Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarları 45 ülkeden bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla İstanbul'da başladı. Etkinliği 20 bini aşkın kişinin ziyareti bekleniyor. Avrasya'nın en büyük metalürji sektörü buluşması Ankiros-Turkcast Fuarları, rekor katılımla İstanbul'da gerçekleşiyor.   Hannover Messe Ankiros Fuarcılık tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar, dünyanın dört bir yanından sektör paydaşlarının bir araya gelmesini sağlıyor. Fuar dizisi kapsamında 15. Uluslararası Demir-Çelik, Döküm, Demir Dışı Metalürji Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı Ankiros, Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makine ve Ürünleri Özel Bölümü Annofer ve 9. Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı Turkcast 20 bini aşkın ziyaretçiyle buluşmayı hedefliyor.   Ayrıca otomotiv, inşaat, sivil endüstri ve beyaz eşya gibi sektörlerin en önemli tedarikçilerinden İtalyan döküm sanayisinin önde gelen 13 firması, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı (ITA) ve İtalyan Döküm Sanayicileri Derneği’nin (AMAFOND) desteğiyle Ankiros Fuarı’nda en yeni ürünlerini tanıtıyor.   REKOR KATILIM   Ankiros-Turkcast Fuarları dört yıl aradan sonra ilk kez düzenlendi. Söz konusu etkinlik, Türkiye ekonomisi için itici güç olan demir-çelik, demir dışı metal teknolojileri, döküm ürünleri, metalürji prosesleri gibi alanlarda faaliyet gösteren paydaşları bir araya getirdi. 20 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak ve 2 ayrı fuar ile özel bölümün aynı çatı altında bir arada olduğu Avrasya’nın en büyük organizasyonu olma özelliği taşıyan etkinlik, aynı zamanda sektörlerin gelişimine destek olmak amacıyla düzenlenen 21. Uluslararası Metalürji Kongresi ile 11. Uluslararası Döküm Kongresi’ne de ev sahipliği yapıyor.  Bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla düzenlenen organizasyon, Türkiye’nin uluslararası sektör gücünü de ortaya koyuyor.   Hannover Messe Ankiros Fuarcılık Genel Müdürü İbrahim Anıl, "Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarlarının bugün sadece ülkemizin değil Avrupa ve Asya’nın en önemli organizasyonları arasında gösterilmesi bizler için gurur kaynağı. 30. yılımızda 45 ülkeden 579 yabancı kuruluş ile birlikte toplam bin 47 katılımcının fuarımızda yer alması, ülkemizde sektörün ekonomi açısından taşıdığı önemi ispatlar nitelikte. Turkcast’ta döküm üreticilerimizin gücünü, çelik sanayimizin potansiyelini ise Ankiros’ta görme imkanı bulacağız. Annofer’de ise bu yıl özel bölümde yine yerli ve milli üretim gücümüzü sergileyeceğiz. Tüm sektörün dört gözle beklediği etkinliğin katılımcılar açısından olumlu gelişmelere vesile olacağına inancımız tam." değerlendirmesini yaptı.
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa ve Asya’nın da en önemli metalürji sektörü buluşması niteliği taşıyan Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarları 45 ülkeden bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla İstanbul'da başladı. Etkinliği 20 bini aşkın kişinin ziyareti bekleniyor.

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa ve Asya’nın da en önemli metalürji sektörü buluşması niteliği taşıyan Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarları 45 ülkeden bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla İstanbul'da başladı. Etkinliği 20 bini aşkın kişinin ziyareti bekleniyor.


Avrasya'nın en büyük metalürji sektörü buluşması Ankiros-Turkcast Fuarları, rekor katılımla İstanbul'da gerçekleşiyor.
 
Hannover Messe Ankiros Fuarcılık tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar, dünyanın dört bir yanından sektör paydaşlarının bir araya gelmesini sağlıyor. Fuar dizisi kapsamında 15. Uluslararası Demir-Çelik, Döküm, Demir Dışı Metalürji Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı Ankiros, Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makine ve Ürünleri Özel Bölümü Annofer ve 9. Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı Turkcast 20 bini aşkın ziyaretçiyle buluşmayı hedefliyor.
 
Ayrıca otomotiv, inşaat, sivil endüstri ve beyaz eşya gibi sektörlerin en önemli tedarikçilerinden İtalyan döküm sanayisinin önde gelen 13 firması, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı (ITA) ve İtalyan Döküm Sanayicileri Derneği’nin (AMAFOND) desteğiyle Ankiros Fuarı’nda en yeni ürünlerini tanıtıyor.
 
REKOR KATILIM
 
Ankiros-Turkcast Fuarları dört yıl aradan sonra ilk kez düzenlendi. Söz konusu etkinlik, Türkiye ekonomisi için itici güç olan demir-çelik, demir dışı metal teknolojileri, döküm ürünleri, metalürji prosesleri gibi alanlarda faaliyet gösteren paydaşları bir araya getirdi. 20 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak ve 2 ayrı fuar ile özel bölümün aynı çatı altında bir arada olduğu Avrasya’nın en büyük organizasyonu olma özelliği taşıyan etkinlik, aynı zamanda sektörlerin gelişimine destek olmak amacıyla düzenlenen 21. Uluslararası Metalürji Kongresi ile 11. Uluslararası Döküm Kongresi’ne de ev sahipliği yapıyor.  Bin 47 sektör temsilcisinin rekor katılımıyla düzenlenen organizasyon, Türkiye’nin uluslararası sektör gücünü de ortaya koyuyor.
 
Hannover Messe Ankiros Fuarcılık Genel Müdürü İbrahim Anıl, "Ankiros, Annofer ve Turkcast fuarlarının bugün sadece ülkemizin değil Avrupa ve Asya’nın en önemli organizasyonları arasında gösterilmesi bizler için gurur kaynağı. 30. yılımızda 45 ülkeden 579 yabancı kuruluş ile birlikte toplam bin 47 katılımcının fuarımızda yer alması, ülkemizde sektörün ekonomi açısından taşıdığı önemi ispatlar nitelikte. Turkcast’ta döküm üreticilerimizin gücünü, çelik sanayimizin potansiyelini ise Ankiros’ta görme imkanı bulacağız. Annofer’de ise bu yıl özel bölümde yine yerli ve milli üretim gücümüzü sergileyeceğiz. Tüm sektörün dört gözle beklediği etkinliğin katılımcılar açısından olumlu gelişmelere vesile olacağına inancımız tam." değerlendirmesini yaptı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.