Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

Güvenlik Sektörü 12 Milyar Liraya Ulaştı

10.07.2023 - 01:34, Güncelleme: 10.07.2023 - 01:34 4531+ kez okundu.
 

Güvenlik Sektörü 12 Milyar Liraya Ulaştı

Kösereisoğlu, “Türkiye güvenlik sektörünün büyüklüğü 12 milyar lira civarında. 2018 yılı için ise yüzde 10-12 gibi bir büyüme öngörüyoruz. Sektördeki çalışan sirkülasyonu için gerekli yasal düzenlemeler yapılırsa bu büyüme daha da artabilir” diye konuştu
Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, yaptığı açıklamada, Türkiye’de yaklaşık bin 200 faal şirket ve 280 bin civarı özel güvenlik görevlisinin çalıştığını söyledi.   Kösereisoğlu, “Türkiye güvenlik sektörünün büyüklüğü 12 milyar lira civarında. 2018 yılı için ise yüzde 10-12 gibi bir büyüme öngörüyoruz. Sektördeki çalışan sirkülasyonu için gerekli yasal düzenlemeler yapılırsa bu büyüme daha da artabilir” diye konuştu. Endüstri 4.0 kavramıyla birlikte dönüşen hizmet anlayışına güvenlik sektörünün de dahil olduğunu belirten Kösereisoğlu, insansız üretim sahalarıyla birlikte insansız güvenlik yani uzaktan izleme sistemleri de artık endüstrinin hizmetinde olduğunu kaydetti.   TEKNOLOJİYE HAKİM İNSAN KAYNAĞI…   Kösereisoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Akıllı kameralar adeta insan gözü gibi tehlikeyi algılayarak ilgili görüntüyü anında operatörün önüne getiriyor ve aksiyon alınmasını sağlıyor. Güvenlik teknolojilerine hakim insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyoruz, 2018 de de bu yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”
Kösereisoğlu, “Türkiye güvenlik sektörünün büyüklüğü 12 milyar lira civarında. 2018 yılı için ise yüzde 10-12 gibi bir büyüme öngörüyoruz. Sektördeki çalışan sirkülasyonu için gerekli yasal düzenlemeler yapılırsa bu büyüme daha da artabilir” diye konuştu

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, yaptığı açıklamada, Türkiye’de yaklaşık bin 200 faal şirket ve 280 bin civarı özel güvenlik görevlisinin çalıştığını söyledi.
 
Kösereisoğlu, “Türkiye güvenlik sektörünün büyüklüğü 12 milyar lira civarında. 2018 yılı için ise yüzde 10-12 gibi bir büyüme öngörüyoruz. Sektördeki çalışan sirkülasyonu için gerekli yasal düzenlemeler yapılırsa bu büyüme daha da artabilir” diye konuştu. Endüstri 4.0 kavramıyla birlikte dönüşen hizmet anlayışına güvenlik sektörünün de dahil olduğunu belirten Kösereisoğlu, insansız üretim sahalarıyla birlikte insansız güvenlik yani uzaktan izleme sistemleri de artık endüstrinin hizmetinde olduğunu kaydetti.
 
TEKNOLOJİYE HAKİM İNSAN KAYNAĞI…
 
Kösereisoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Akıllı kameralar adeta insan gözü gibi tehlikeyi algılayarak ilgili görüntüyü anında operatörün önüne getiriyor ve aksiyon alınmasını sağlıyor. Güvenlik teknolojilerine hakim insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyoruz, 2018 de de bu yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.