Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

En büyük kupa sahibini bulacak

11.07.2023 - 19:21, Güncelleme: 11.07.2023 - 19:21 4816+ kez okundu.
 

En büyük kupa sahibini bulacak

Basketbolda 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası yarın Adana'da sahibini bulacak.
Basketbolda 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası yarın Adana'da sahibini bulacak. Geride kalan sezonun lig şampiyonu Fenerbahçe ile Türkiye Kupası finalisti Hatay Büyükşehir Belediyespor,kadın basketbolunun en önemli kupası olan 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanabilmek için mücadele edecek. Türkiye Kupası'nın son şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi'nin basketbol şubesini kapatması nedeniyle, finalist Hatay Büyükşehir Belediyespor, Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında yer alma hakkı elde etti. Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak maç, saat 19.00'da başlayacak. Fenerbahçe, yarın yapacağı maçla 20. kez bu organizasyonda yer alarak en fazla final oynayan takım olma unvanını sürdürecek. Hatay Büyükşehir Belediyespor ise ikinci Cumhurbaşkanlığı Kupası müsabakasına çıkacak. AA
Basketbolda 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası yarın Adana'da sahibini bulacak.

Basketbolda 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası yarın Adana'da sahibini bulacak.


Geride kalan sezonun lig şampiyonu Fenerbahçe ile Türkiye Kupası finalisti Hatay Büyükşehir Belediyespor,kadın basketbolunun en önemli kupası olan 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanabilmek için mücadele edecek.

Türkiye Kupası'nın son şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi'nin basketbol şubesini kapatması nedeniyle, finalist Hatay Büyükşehir Belediyespor, Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında yer alma hakkı elde etti.

Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak maç, saat 19.00'da başlayacak.

Fenerbahçe, yarın yapacağı maçla 20. kez bu organizasyonda yer alarak en fazla final oynayan takım olma unvanını sürdürecek. Hatay Büyükşehir Belediyespor ise ikinci Cumhurbaşkanlığı Kupası müsabakasına çıkacak.

AA

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.