Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

DenizBank 25'İnci Yılını Kutluyor

EKONOMİ 09.07.2023 - 19:54, Güncelleme: 09.07.2023 - 19:54 3999+ kez okundu.
 

DenizBank 25'İnci Yılını Kutluyor

İş, sanat ve spor dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlik, Fazıl Say’ın performansı ile başladı. Gecede, tenor Mario Frangoulis, Sertab Erener, Karsu ve İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası da sahne aldı.
Kuruluşunun 25. yılını kutlayan DenizBank’ın Genel Müdürü Hakan Ateş, hep yarınlar için çalıştıklarını, süreç içerisinde karşılaştıkları krizlerden ortak akıl sayesinde güçlenerek çıktıklarını belirterek “Bütün bunları yaparken, hareket noktamız, memleket sevdamızdı. Bu sevdadan aldığımız güç ile ülkemizin geleceği için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz." dedi. DenizBank 25'inci kuruluş yıl dönümünü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlediği özel bir gece ile kutladı.   Bankadan yapılan açıklamaya göre, çeyrek asırlık geçmişinde birçok başarıya imza atan DenizBank’ın ünlü isimlerin sahne aldığı 25'inci yıl özel bir gecesinde bin 500’ü aşkın davetli ağırlandı. Gecede, DenizBank’ın dünden bugüne 25 yıllık yolculuğundaki kilometre taşları konuklar ile paylaşıldı.   İş, sanat ve spor dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlik, Fazıl Say’ın performansı ile başladı. Gecede, tenor Mario Frangoulis, Sertab Erener, Karsu ve İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası da sahne aldı.   HAREKET NOKTASI “MEMLEKET SEVDASI"   DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, DenizBank’ın 25'inci yılıyla gümüş yaşını kutlayıp altın çağına adım attığını belirterek çocukların çalışmayı arzu edecekleri bir kurum yaratma heyecanıyla yol aldıklarını ifade etti.   Denizbank olarak hep yarınlar için çalıştıklarını söyleyen Hakan Ateş, "Elbette bu süreçte bütün finans sektörü çalışanları gibi gerek küresel gerek ülkemiz içinde, sayısız krizlerle karşı karşıya kaldık. Hepsinden de güçlenerek çıktık. Bu dönüm noktalarında yaptığımız, gemimizi fırtınanın ortasında, rotasında ilerletmekti. Ve bunu, ona zarar vermeden, büyüterek ve zenginleştirerek başardık.” diye konuştu.   Bütün krizlere bu kadar dayanıklı olmalarını ve her birinden çok az hasarla çıkabilmelerini ortak aklın  sağladığına işaret eden Ateş, “Bütün bunları yaparken, hareket noktamız, memleket sevdamızdı. Bu sevdadan aldığımız güç ile ülkemizin geleceği için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz." dedi.
İş, sanat ve spor dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlik, Fazıl Say’ın performansı ile başladı. Gecede, tenor Mario Frangoulis, Sertab Erener, Karsu ve İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası da sahne aldı.

Kuruluşunun 25. yılını kutlayan DenizBank’ın Genel Müdürü Hakan Ateş, hep yarınlar için çalıştıklarını, süreç içerisinde karşılaştıkları krizlerden ortak akıl sayesinde güçlenerek çıktıklarını belirterek “Bütün bunları yaparken, hareket noktamız, memleket sevdamızdı. Bu sevdadan aldığımız güç ile ülkemizin geleceği için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz." dedi.


DenizBank 25'inci kuruluş yıl dönümünü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlediği özel bir gece ile kutladı.
 
Bankadan yapılan açıklamaya göre, çeyrek asırlık geçmişinde birçok başarıya imza atan DenizBank’ın ünlü isimlerin sahne aldığı 25'inci yıl özel bir gecesinde bin 500’ü aşkın davetli ağırlandı. Gecede, DenizBank’ın dünden bugüne 25 yıllık yolculuğundaki kilometre taşları konuklar ile paylaşıldı.
 
İş, sanat ve spor dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlik, Fazıl Say’ın performansı ile başladı. Gecede, tenor Mario Frangoulis, Sertab Erener, Karsu ve İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası da sahne aldı.
 
HAREKET NOKTASI “MEMLEKET SEVDASI"
 
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, DenizBank’ın 25'inci yılıyla gümüş yaşını kutlayıp altın çağına adım attığını belirterek çocukların çalışmayı arzu edecekleri bir kurum yaratma heyecanıyla yol aldıklarını ifade etti.
 
Denizbank olarak hep yarınlar için çalıştıklarını söyleyen Hakan Ateş, "Elbette bu süreçte bütün finans sektörü çalışanları gibi gerek küresel gerek ülkemiz içinde, sayısız krizlerle karşı karşıya kaldık. Hepsinden de güçlenerek çıktık. Bu dönüm noktalarında yaptığımız, gemimizi fırtınanın ortasında, rotasında ilerletmekti. Ve bunu, ona zarar vermeden, büyüterek ve zenginleştirerek başardık.” diye konuştu.
 
Bütün krizlere bu kadar dayanıklı olmalarını ve her birinden çok az hasarla çıkabilmelerini ortak aklın  sağladığına işaret eden Ateş, “Bütün bunları yaparken, hareket noktamız, memleket sevdamızdı. Bu sevdadan aldığımız güç ile ülkemizin geleceği için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.