Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

CarrefourSA’nın müşteri deneyimi süreç ve projelerine 2 ödül birden

13.07.2023 - 21:18, Güncelleme: 13.07.2023 - 21:18 4807+ kez okundu.
 

CarrefourSA’nın müşteri deneyimi süreç ve projelerine 2 ödül birden

CarrefourSA, 2022 yılında Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan tek Türk şirketi oldu.
CarrefourSA, dünyanın önde gelen şirketleri arasında 2 farklı kategoride ödül kazanan tek Türk şirketi olarak dikkat çekti. Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, perakende alanında "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı" ödülü altın madalya ile Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülü de gümüş madalya ile Carrefoursa’nın oldu.   CarrefourSA, 2022 yılında Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan tek Türk şirketi oldu.   Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Sales & Service World Awards programında, CarrefourSA, müşteri deneyimi süreç ve projeleriyle ödül kazanmaya hak kazanan tek Türk şirketi olma başarısı gösterdi. CarrefourSA, dünyanın önde gelen şirketleri arasında 2 farklı kategoride ödülün sahibi oldu. Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, Perakende alanında "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı" ödülü altın madalya ile CarrefourSA’ya gitti. CarrefourSA, aynı programda Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülünü da gümüş madalya ile tamamlayarak çifte ödül kazandı. Globee Awards'un konusunda uzmanlaşmış 9 ödül programından biri olan Sales & Customer Service Awards toplam 7 ana kategorinin altında 259 alt kategoriyi kapsıyor. Sales &Customer Service Awards ödül programı birey, ekip, kuruluşların, ürünlerin ve hizmetlerin endüstri çapında ve akran başarılarını onurlandırmak için oluşturulmuş dünyanın önde gelen takdir programı olarak biliniyor.
CarrefourSA, 2022 yılında Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan tek Türk şirketi oldu.

CarrefourSA, dünyanın önde gelen şirketleri arasında 2 farklı kategoride ödül kazanan tek Türk şirketi olarak dikkat çekti. Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, perakende alanında "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı" ödülü altın madalya ile Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülü de gümüş madalya ile Carrefoursa’nın oldu.


 
CarrefourSA, 2022 yılında Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan tek Türk şirketi oldu.
 
Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Sales & Service World Awards programında, CarrefourSA, müşteri deneyimi süreç ve projeleriyle ödül kazanmaya hak kazanan tek Türk şirketi olma başarısı gösterdi.

CarrefourSA, dünyanın önde gelen şirketleri arasında 2 farklı kategoride ödülün sahibi oldu.

Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, Perakende alanında "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı" ödülü altın madalya ile CarrefourSA’ya gitti.
CarrefourSA, aynı programda Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülünü da gümüş madalya ile tamamlayarak çifte ödül kazandı.

Globee Awards'un konusunda uzmanlaşmış 9 ödül programından biri olan Sales & Customer Service Awards toplam 7 ana kategorinin altında 259 alt kategoriyi kapsıyor.
Sales &Customer Service Awards ödül programı birey, ekip, kuruluşların, ürünlerin ve hizmetlerin endüstri çapında ve akran başarılarını onurlandırmak için oluşturulmuş dünyanın önde gelen takdir programı olarak biliniyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.