Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

BOM E-Team start aldı

11.07.2023 - 19:20, Güncelleme: 11.07.2023 - 19:20 4804+ kez okundu.
 

BOM E-Team start aldı

Borusan Otomotiv Motorsport’un ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı ile başlattığı BOM E-Team projesinin ilk sanal yarışı, Belçika’nın ünlü Spa Francorchamps Pisti’nde gerçekleşti.
Borusan Otomotiv Motorsport’un ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı ile başlattığı BOM E-Team projesinin ilk sanal yarışı, Belçika’nın ünlü Spa Francorchamps Pisti’nde gerçekleşti. Borusan Otomotiv Motorsport’un (BOM) yetenekli e-sporculara destek olmak ve onlara sanal yarışlar dışında gerçek pistlerde de şans tanımak amacıyla hayata geçirdiği BOM E-Team projesinin ilk yarışında toplam 187 e-sporcu İstanbul Park’ta düzenlenecek final için mücadele etti.   Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda gerçekleşen ve toplam 6 yarışa sahne olacak şampiyonanın ilk eleme yarışı, Borusan Otomotiv Motorsport Takım Direktörü İbrahim Okyay, BOM E-Team Teknik Sorumlusu Alişan Fidan ve Formula 3 Türkiye Şampiyonu Ertan Nacaroğlu’nun sunumuyla, Borusan Otomotiv Motorsport YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı.   Yoğun ilgi nedeniyle iki seansta yapılan eleme turları sonucunda en iyi 23 dereceyi elde eden sporcular, yarış sıralama turlarında elde ettikleri derecelere göre gride dizilerek renkli ve rekabetin yüksek olduğu, gerçek pistlerde yaşanan mücadeleleri aratmayan bir yarış gerçekleştirdi.   Sezonun ilk yarışında ilk dört dereceye giren sporcular 23 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Park sanal pistinde gerçekleşecek olan final yarışına katılma hakkı ve final yarışı öncesi gerçek otomobillerle BOM Akademi’den Performans Sürüş Eğitimi kazandı.   Sıradaki eleme yarışı 23 Eylül 2018 tarihinde Brands Hatch’te gerçekleşecek.   www.bometeam.com adresinden kayıt yapılabilen yarışlar ile ilgili bilgiler aynı zamanda @bometeam instagram hesabından da takip edilebiliyor.   Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları, Shell, Borusan Lojistik, Glasurit, Sofra Grup, Özüaydın, Cesan, Securitas ve Technogym’dir.     E-TEAM yarış takvimi   19 Ağustos 2018 Belçika / Spa Francorchamps 23 Eylül 2018 İngiltere / Brands Hatch 14 Ekim 2018 Almanya / Nürburgring 11 Kasım 2018 İtalya / Mugello 2 Aralık 2018 İtalya / Monza 23 Aralık 2018Türkiye / İstanbul Park (Final Yarışı)
Borusan Otomotiv Motorsport’un ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı ile başlattığı BOM E-Team projesinin ilk sanal yarışı, Belçika’nın ünlü Spa Francorchamps Pisti’nde gerçekleşti.

Borusan Otomotiv Motorsport’un ‘Sanaldan gerçeğe giden yol’ sloganı ile başlattığı BOM E-Team projesinin ilk sanal yarışı, Belçika’nın ünlü Spa Francorchamps Pisti’nde gerçekleşti.


Borusan Otomotiv Motorsport’un (BOM) yetenekli e-sporculara destek olmak ve onlara sanal yarışlar dışında gerçek pistlerde de şans tanımak amacıyla hayata geçirdiği BOM E-Team projesinin ilk yarışında toplam 187 e-sporcu İstanbul Park’ta düzenlenecek final için mücadele etti.
 
Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda gerçekleşen ve toplam 6 yarışa sahne olacak şampiyonanın ilk eleme yarışı, Borusan Otomotiv Motorsport Takım Direktörü İbrahim Okyay, BOM E-Team Teknik Sorumlusu Alişan Fidan ve Formula 3 Türkiye Şampiyonu Ertan Nacaroğlu’nun sunumuyla, Borusan Otomotiv Motorsport YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı.
 
Yoğun ilgi nedeniyle iki seansta yapılan eleme turları sonucunda en iyi 23 dereceyi elde eden sporcular, yarış sıralama turlarında elde ettikleri derecelere göre gride dizilerek renkli ve rekabetin yüksek olduğu, gerçek pistlerde yaşanan mücadeleleri aratmayan bir yarış gerçekleştirdi.
 
Sezonun ilk yarışında ilk dört dereceye giren sporcular 23 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Park sanal pistinde gerçekleşecek olan final yarışına katılma hakkı ve final yarışı öncesi gerçek otomobillerle BOM Akademi’den Performans Sürüş Eğitimi kazandı.
 
Sıradaki eleme yarışı 23 Eylül 2018 tarihinde Brands Hatch’te gerçekleşecek.
 
www.bometeam.com adresinden kayıt yapılabilen yarışlar ile ilgili bilgiler aynı zamanda @bometeam instagram hesabından da takip edilebiliyor.
 
Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları, Shell, Borusan Lojistik, Glasurit, Sofra Grup, Özüaydın, Cesan, Securitas ve Technogym’dir.
 
 

E-TEAM yarış takvimi

 
19 Ağustos 2018 Belçika / Spa Francorchamps
23 Eylül 2018 İngiltere / Brands Hatch
14 Ekim 2018 Almanya / Nürburgring
11 Kasım 2018 İtalya / Mugello
2 Aralık 2018 İtalya / Monza
23 Aralık 2018Türkiye / İstanbul Park (Final Yarışı)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.