Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

30. Yılını Kutlayan İpek Mobilya Mimarlarla Buluştu

27.08.2020 - 14:18, Güncelleme: 07.07.2023 - 13:53 6532+ kez okundu.
 

30. Yılını Kutlayan İpek Mobilya Mimarlarla Buluştu

İpek Mobilya ile İç Mimarlar Odası iş birliği ile düzenlenen etkinliğe Mersin’in yanı sıra çevre illerden de birçok iç mimar katıldı.
Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İç Mimarlar Odası üyeleri, 30. yılını kutlayan İpek Mobilya ev sahipliğinde dayanışma etkinliğinde buluşu. İpek Mobilya ile İç Mimarlar Odası iş birliği ile düzenlenen etkinliğe Mersin’in yanı sıra çevre illerden de birçok iç mimar katıldı. Dimax’taki etkinliğin açılışında konuşan TMMOB İç Mimarlar Odası Mersin İl Temsilcisi Burçin Köksal, "Kuruluşumuzun 3. yılında 14 kişi ile başladığımız üye sayısını 86’ya yükselttik. STK’lara üyeliğimiz ve sponsorlarımız sayesinde tanınırlığımızı artırdık. Birbirimizi tanımak, fikir alışverişinde bulunmak ve ürünleri incelemek için bu etkinliği düzenledik" dedi. Ev sahibi İpek Mobilya Yönetim Kurulu üyesi Semih İpek ise katılımcılara teşekkür etti. İpek, 30. yıllarını kutladıklarını belirterek "Firma olarak 2010 yılından beri proje işleri yapıyoruz. Otel, kafe, restoran, hastane, okul ya da diğer kamu kurumlarının tedarik ve tefrişatını gerçekleştiriyoruz. Bunun için burada otel odaları, lobiler, kafeler, restoranlar ve diğer otel ekipmanları olmak üzere birçok farklı konseptte ürün sergilemek için alan oluşturduk. Otelin bazasından tekstil ürününe, kapısından kapı kilidine kadar yaklaşık 15 farklı tedarikçinin yaptığı işi tek bir firmada topladık. Bizi daha yakından tanımanız için bu etkinliği burada düzenledik. Burada müşterilerinizi ağırlayabilir, onlara sunumlar yapabilir, onlarla burada vakit geçirebilirsiniz" diye konuştu.
İpek Mobilya ile İç Mimarlar Odası iş birliği ile düzenlenen etkinliğe Mersin’in yanı sıra çevre illerden de birçok iç mimar katıldı.

Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İç Mimarlar Odası üyeleri, 30. yılını kutlayan İpek Mobilya ev sahipliğinde dayanışma etkinliğinde buluşu.

İpek Mobilya ile İç Mimarlar Odası iş birliği ile düzenlenen etkinliğe Mersin’in yanı sıra çevre illerden de birçok iç mimar katıldı. Dimax’taki etkinliğin açılışında konuşan TMMOB İç Mimarlar Odası Mersin İl Temsilcisi Burçin Köksal, "Kuruluşumuzun 3. yılında 14 kişi ile başladığımız üye sayısını 86’ya yükselttik. STK’lara üyeliğimiz ve sponsorlarımız sayesinde tanınırlığımızı artırdık. Birbirimizi tanımak, fikir alışverişinde bulunmak ve ürünleri incelemek için bu etkinliği düzenledik" dedi. Ev sahibi İpek Mobilya Yönetim Kurulu üyesi Semih İpek ise katılımcılara teşekkür etti. İpek, 30. yıllarını kutladıklarını belirterek "Firma olarak 2010 yılından beri proje işleri yapıyoruz. Otel, kafe, restoran, hastane, okul ya da diğer kamu kurumlarının tedarik ve tefrişatını gerçekleştiriyoruz. Bunun için burada otel odaları, lobiler, kafeler, restoranlar ve diğer otel ekipmanları olmak üzere birçok farklı konseptte ürün sergilemek için alan oluşturduk. Otelin bazasından tekstil ürününe, kapısından kapı kilidine kadar yaklaşık 15 farklı tedarikçinin yaptığı işi tek bir firmada topladık. Bizi daha yakından tanımanız için bu etkinliği burada düzenledik. Burada müşterilerinizi ağırlayabilir, onlara sunumlar yapabilir, onlarla burada vakit geçirebilirsiniz" diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.